2017-06-29

W dn. 1 lipca Inkubator w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych będzie otwarty do godziny 16:00. Za niedogodności przepraszamy.

2017-06-19
Wszystkich studentów Uniwersytetu Warszawskiego zachęcamy do rejestracji na OGUN "Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę!", który odbywać się będzie w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/18. Dedykowany on jest przede wszystkim osobom szukającym inspiracji do rozpoczęcia przygody ze swoim własnym projektem biznesowym.
2017-06-14

Ominęła Cię rekrutacja na szkołę letnią Inkubatora, BraveCAMP? Masz jeszcze szansę to nadrobić! Zgłoś się ze swoim projektem do 18 czerwca i miej szansę na zdobycie 10 tys. złotych grantu na dalszy rozwój! APLIKUJ

BraveCAMP to nowy projekt Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczony dla studentów, doktorantów i pracowników UW. Jest to letni obóz dla 22 osób, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca nad Zalewem Zegrzyńskim.

2017-06-03

6 czerwca o godz. 17 zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. szkoły letniej Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego - #BraveCAMP i dowiedz się więcej!
Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i pomożemy przygotować Twoją aplikację zgłoszeniową!

Program:

17.00 - Jacek Sztolcman, kierownik Inkubatora UW - Wprowadzenie

17.10 - Dagmara Strzębicka, ekspertka IUW i manager inwestycyjny - Be brave. Jak zbudować biznes inaczej niż wszyscy. O niestandardowych modelach biznesowych

17.30 - Magdalena Bartecka - Najważniejsze informacje o #BraveCAMP

2017-05-25

Zapraszamy do udziału w warsztacie "ABC: Sprzedaż, tworzenie ofert i relacje z klientami", który już 31 maja odbędzie się w Przylądku Horn na Wydziale Fizyki (ul. Pasteura 5)
w godz. 18:30-21:00. Rejestracja: http://www.inkubator.uw.edu.pl/pl/node/114

Kluczowym elementem tych warsztatów będzie interakcja uczestników i próba wspólnej odpowiedzi na trudne pytania z zakresu sprzedaży i marketingu:

2017-05-21

BraveCAMP to nowy projekt Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczony dla studentów i doktorantów UW. Jest to letni obóz dla 22 osób - przedstawicieli najciekawszych pomysłów, które zostaną wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń. Od 3 do 7 lipca pod okiem ekspertów uczestnicy będą dopracowywać swoje projekty.

2017-05-19

Interesują Cię technologie medyczne? Masz pomysł na technologiczny start-up związany z medycyną i szukasz osób do zespołu? A może chcesz poznać doświadczone osoby z branży? Jeśli chociaż raz padła odpowiedź TAK, to zapraszamy Cię do udziału w MEDTech Evening już 26 maja!

2017-05-18
Logos

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego organizuje konkurs na Mini Granty dla studentów, doktorantów i doktorów Wydziału Biologii. Nagrody są sponsorowane przez firmę  RDLS Sp. z o.o. Grant będący nagrodą w Konkursie, przyznawany jest na zakup materiałów laboratoryjnych o wartości do 10 000 PLN netto (m.in.

2017-04-30

Od oficjalnego otwarcia Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego minął miesiąc. Od 21 marca otrzymaliśmy 40 aplikacji, zorganizowaliśmy 16 spotkań warsztatowych, umożliwiliśmy uczestnikom korzystanie z pomocy naszych 9 ekspertów oraz zaczęliśmy promować pierwsze zgłoszone projekty. Odbyło się także spotkanie integracyjne członków naszej społeczności. Poniżej podsumowanie naszej dotychczasowej aktywności.

WARSZTATY