BraveCAMP - wyrusz z nami na szkołę letnią Inkubatora UW!

BraveCAMP to nowy projekt Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczony dla studentów i doktorantów UW. Jest to letni obóz dla 22 osób - przedstawicieli najciekawszych pomysłów, które zostaną wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń. Od 3 do 7 lipca pod okiem ekspertów uczestnicy będą dopracowywać swoje projekty.

Zgłoszona inicjatywa może być na poziomie koncepcji, w fazie zaawansowanych planów lub już w trakcie realizacji. Finałem BraveCAMP będzie demo-night, na którym uczestnicy zaprezentują efekty pracy nad pomysłami, a zwycięzcy, wybrani przez jury, otrzymają granty  na rozwijanie swoich projektów. Celem obozu jest zainspirowanie młodych ludzi do realizowania własnych przedsięwzięć biznesowych, społecznych i naukowych.

bc

Jakie korzyści  czekają na uczestników Brave CAMP?
- Praca pod okiem najlepszych w Polsce ekspertów i trenerów,
- Rozwój swojego pomysłu,
- Zdobycie finansowania na kolejne etapy realizacji projektu,
- Poznanie ciekawych ludzi,
- Zainspirowanie się pomysłami innych uczestników.

Brave CAMP to najlepszy pomysł na twórcze spędzenie tygodnia wakacji!

Rekrutacja startuje 21 maja. Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.inkubator.uw.edu.pl/pl/bravecamp i na Facebooku. Zachęcamy również do kontaktu mailowego z koordynatorem projektu: magdalena.bartecka@inkubator.uw.edu.pl.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. BraveCAMP dedykowany jest studentom, doktorantom i pracownikom Uniwersytetu Warszawskiego. Sponsorem obozu jest firma Pfizer.