MEDTech Evening

Interesują Cię technologie medyczne? Masz pomysł na technologiczny start-up związany z medycyną i szukasz osób do zespołu? A może chcesz poznać doświadczone osoby z branży? Jeśli chociaż raz padła odpowiedź TAK, to zapraszamy Cię do udziału w MEDTech Evening już 26 maja!

MEDTech Evening jest wydarzeniem, którego ideą jest rozwinięcie współpracy studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na płaszczyźnie naukowej. To okazja do poznania młodych naukowców i praktyków, których łączy wspólne zainteresowanie - innowacje w medycynie. Liczymy, że poprzez eksperckie prezentacje oraz wystąpienia przedstawicieli kół naukowych z UW i WUM, możliwe będzie zwiększenie realizacji interdyscyplinarnych projektów okołomedycznych i wzajemne inspirowanie się do działania.

PROGRAM WYDARZENIA:

18.00 - Czym jest Inkubator UW? (Jacek Sztolcman, kierownik Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego)
18.10 - Igła w stogu siana, czyli czego szuka inwestor zainteresowany innowacjami w biotechnologii i medycynie (Adam Sobczak, Vistula BioVenture)
18.50 - Brain Science: is there any room for innovation? (Kamil Adamczyk, Inteliclinic)
19.30 - Prezentacje Kół Naukowych z UW i WUM
20.45 - Technologia TensorCell i rekrutacja do interdyscyplinarnych projektów: 1) Modelowanie kolonii komórek i wpływu procesów medycznych, 2) Modelowanie metabolizmu w komórce, 3) Detekcja nowotworu piersi (Paweł Gora i Marcin Możejko, MIM UW)
21.00 - Networking

Prezentacje odbędą się w auli C w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, natomiast część networkingowa w pomieszczeniach Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy!