Przedłużamy rejestrację na BraveCAMP!

Ominęła Cię rekrutacja na szkołę letnią Inkubatora, BraveCAMP? Masz jeszcze szansę to nadrobić! Zgłoś się ze swoim projektem do 18 czerwca i miej szansę na zdobycie 10 tys. złotych grantu na dalszy rozwój! APLIKUJ

BraveCAMP to nowy projekt Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczony dla studentów, doktorantów i pracowników UW. Jest to letni obóz dla 22 osób, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca nad Zalewem Zegrzyńskim.

W trakcie 5-dniowego wyjazdu uczestnicy wezmą udział w serii warsztatów z ekspertami z zakresu m.in. modeli biznesowych, finansowania projektów, kierowania zespołem i skutecznej autoprezentacji. Finałem BraveCAMP-u będzie prezentacja efektów pracy nad zgłoszonymi inicjatywami i wybór jednej z nich, która otrzyma grant o wysokości 10 tys. złotych.

bc_rej

Jakie korzyści czekają na uczestników BraveCAMP?
- praca pod okiem najlepszych w Polsce ekspertów i trenerów,
- rozwój swojego pomysłu,
- zdobycie finansowania na kolejne etapy realizacji projektu,
- poznanie ciekawych ludzi,
- zainspirowanie się pomysłami innych uczestników.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.bravecamp.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/111786516070598/. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.