Zespół

polaroid

Jacek Sztolcman

Kierownik Inkubatora

Doświadczony manager na rynku B2B. Specjalizuje się w analizie bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa, kierunków rozwoju, planów naprawy, restrukturyzacji, a także w zakresie optymalizacji procesów sprzedaży i komunikacji oraz w zarządzaniu organizacją/zespołem.

Przeczytaj więcej
polaroid

Jan Mąka

Koordynator Projektów
Mentor

 

polaroid

Kasia Duk

Mentor

Studentka czwartego roku biologii (specjalizacja - biologia komórki i organizmu).
Pisze pracę dyplomową o hybrydyzacji somatycznej z wykorzystaniem fuzji protoplastów otrzymywanych z liści różnych linii wsobnych kukurydzy. Aktywnie udziela się w dwóch kołach naukowych, jest także w grupie teatralnej Scena Główna Handlowa.
Do Inkubatora trafiła dzięki chęci szerzenia umiejętności miękkich wśród studentów i pracowników UW. Prywatnie interesuje się teatrem, botaniką i kulturą Azji.

polaroid

Iga Łaniec

Zespół promocji

polaroid

Daria Zyśk

Zespół promocji

Studentka I roku II stopnia na kierunku politologia na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych. Zaangażowana w rozwój i realizację studenckich projektów od początku studiów - w trakcie aktywności w samorządzie studentów na poziomie jednostkowym i centralnym. W IUW odpowiada za szeroko rozumiane działania promocyjne.

polaroid

Filip Donvil

Administrator przestrzeni IUW w CNBCh

Student trzeciego roku MISMaP na kierunku głównym biotechnologia. Od 2 lat pracuje w renomowanym laboratorium Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN, gdzie pracuje nad scharakteryzowaniem podstawowych
właściwości kilku enzymów z grupy lakkaz.

Do Inkubatora trafił przez zainteresowanie biznesowymi aspektami nauki i komercjalizacją wiedzy.
Prywatnie interesuje się historią współczesnych konfliktów oraz militariami.

 

polaroid

Tomek Gąsiewski

Mentor

Student kognitywistyki i opiekun projektów w Inkubatorze UW. Doświadczenie biznesowe zdobywał prowadząc własną działalność na rynku nieruchomości i inwestycji oraz rozwijając organizację pozarządową. Dodatkowo angażuje się w poszukiwania możliwości rozwoju firm we współpracy z Dalekim Wschodem.

polaroid

Kasia Zielonka

Specjalista ds. social media